Poslední informace před Jarním Kubánkovem 2015

Ahoj! Jistě nedočkavě hledáte poslední informace k sobotnímu závodu Jarní Kubánkov 2015. Stručně a jasně, to nejdůležitější (snad) najdete zde, jestli ne, zeptejte se nás v události na FB nebo v diskusi pod článkem (je to teď hektické, ale snad co nejdříve odpovíme).

Na místě bude k dispozici cca po 5 číslech do každého závodu nad rámec aktuální startovky.

 • Hotel Palkovické hůrky (mapa). Zázemí (šatny a WC, sprcha bohužel ne), start i cíl.
 • Parkování a dojezd
  • V omezené míře je možné přímo na místě (cca 80 % závodníků), dojezd přes obec Palkovice (orientační bod je stanice Policie). Kdo pojedete až sem, apelujeme, maximálně využijte místa v autě, dohodněte se dopředu s kamarády, přijeďte společně jedním autem, skutečně tu není dost místa nazbyt.
  • Pro ty, kdo dojedou k zázemí, kde už nebude místo, je alternativou parkování v rozcestí nebo po cestě/směrem ke Kabátici. Může být alternativa pro 10-15 aut.
  • (V obci Chlebovice, ulice Pod Kabáticí, co nejdále bude možné dojet a zaparkovat, zbytek ke startu procházkou – cca 1,5km po žluté TZ. 😉 Krajní varianta pro ty, komu nevadí rozcvička a přijedou s předstihem.)
 • Startovní čísla vydáváme od 8:45, poslední instrukce a popis trasy závodníkům 9:55, start hlavního závodu plánujeme na 10:00, start vedlejšího na 10:05.
  Kdo nestihl startovné uhradit předem, přineste s sebou, prosíme, přesnou částku na místo.
  (Předem neregistrovaným negarantujeme na místě vydání start.čísla, limit závodu je naplněn, start.čísla rozdělena!! Spoléhat lze na štěstí, že někdo registrovaný nedorazí.)
 • Trasa je značena klasicky červenobílými fáborky/folií, obrátka krátkého závodu na Kubánkově bude organizována pořadatelem. Info o trase v propozici. Na trati dlouhého závodu je k dispozici občerstvení. V zázemí závodu bude přítomen zdravotník.
 • Po doběhu má každý závodník nárok na vylosování věcné ceny z bohaté nadílky sponzorů a BKK. A taky na zelňačku. 🙂
 • Vyhlášení vítězů proběhne odhadem v 11:30-11:45, tj. po doběhu prvních tří mužů a žen z vedlejšího a hlavního závodu.
 • Pro účastníky je před, v průběhu i po závodě k dispozici občerstvení. Pro všechny je celou dobu otevřena restaurace Barborka.

Kontakty pro případ nouze: Petr Štverka 605 218 214 a Michal Janeta 723 667 619.

Těšíme se na Vás!! 🙂

PS. Vezete-li s sebou fanouška, který je zároveň zdatným fotografem a bude chtít čas závodu strávit procházkou kdekoliv po/okolo trati, uvítáme, jestli nafotí více fotek než jen Vás, rádi je pak zveřejníme/použijeme.

PPS. Připomínáme, že na místě bude prodejní výstavka Craft a Inov8 zboží ve stánku LightBIKE, takže jestli vám chybí běhací ponožky, tričko nebo cokoliv jiného nebo doplňky, vemte si s sebou pár Kaček, třeba pořídíte na místě. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *