Podzimní Kubánkov: Stručné předzávodní instrukce

Čusbus vyzyvatelé Kubánkova a nevlídného běžeckého počasí! 🙂 Prosíme, věnujte pozornost těmto stručným předzávodním instrukcím na sobotní závodní den. Díky moc a těšíme se na vás!

Parking

Do navigace si nastavte striktně toto místo, protože v/poblíž zázemí závodu na parkování není prostor. Od areálu JZD+benzinky je to na hřiště 400m pěšky. Batohy, převleční apod., vám po dobu závodu uschováme a pohlídáme v připravené úschovně.

Prezentace a registrace na místě

9:00—10:45. Prosíme, koukněte předem do startovky, abyste znali své startovní číslo. Kdo neuhradil startovné předem v limitu, přineste si přesně 300 Kč. Registrace na místě je možná do naplnění kapacity: 120 čísel čtvrtmaraton, 110 půlmaraton, 35 dětský běh pro radost.

Dětské aktivity

Dětské běhy: 10:30—10:50, další aktivity cca do 13:00. Dětský běh není závod, neměříme čas, nevyhlašujeme vítěze, vítězí všechny zúčastněné děti. Po dobu dospěláckých závodů budeme připraveni jak na tvoření, lepení, vybarvování apod., tak na sportovní aktivity na trávníku. Upozorňujeme: Potomky vám zabavíme, není v našich možnostech je individuálně hlídat. Díky za pochopení.

Závod samotný

Starty: 11:00 půlmaraton, 11:10 čtvrtmaraton. Prosíme, prostudujte si pečlivě předem trasy, tím tuplem, když neznáte Hůrky, abyste znali, že se např. nebudete vracet přesně stejnou cestou dolů, kudma jste běželi nahoru, že někde můžete čekat vracečku apod. Závody jsou značeny dvěma různýma barvama pásek – žlutě 10km, bílou 21km; malinko úseků (z pohledu dlouhého závodu) je shodných. Ještě jednou apelujeme, koukněte do té mapy aspoň na 3 minuty:

  • Půlmaraton (občerstvovačky: křížení tras 7. a 15.km, Kubánkov 17.km)
  • Čtvrtmaraton (občerstvovačka: Kubánkov 5.km)

Kompletní výsledky závodu budou online na této stránce večer po závodě.

Po závodě, vyhlašování, tombola

V cíli čeká voda, ovoce, tatranky; k dispozici je sprcha (jedna stejná pro závodníky i závodnice 😉 ). Proti startovnímu číslu si v klubovně dejte polévku a zkuste štěstí v tombole.
Vyhlašování proběhne ve 14:30 a vyhlašujeme a odměňujeme absolutní M a Ž trojici z půl- a čtvrtmaratonu a dále nejrychlejší jedince M a Ž ve věkových kategoriích z půl- a čtvrtmaratonu.
Absolutní vítěz po vyhlášení vylosuje výherce hlavních cen tomboly: Boty Inov8 v hodnotě 3.500 Kč a sluchátka Beats v hodnotě 8.000 Kč; doporučujeme počkat a držíme pěsti! 😉

Ostatní možnosti

Na místě bude před i po závodě možnost masáže od p.Rostislava Němce, před závodem fyzio a konzultace od sl. Zuzany Přecechtělové; oba navíc tejpují (tejpa/materiál za mírný poplatek). Na místě bude prodejní stánek Lightbike.cz s běžeckým vybavením a botami Inov8 a Craft, s terminálem a slevou 20 %; navíc s možností si vybrané boty vyzkoušet přímo v závodě. Na místě bude stánek Centra radosti, kde si můžete nechat změřit nejrůznější tělesné hodnoty. Dále bude na místě stánek Rybízáku, kde si můžete koupit kelímek nebo rovnou celou láhev ovocného vína (i svařeného teplého) a nějaké zdravé pamlsky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *