Předzávodní informace

Ahoj sportovci! Brzy se uvidíme na startu, snad nám počasí bude aspoň trochu přát. Nejpodstatnější informace, které potřebujete k sobotnímu (14.5.) závodu znát :

  • Startovní čísla začneme vydávat od 9.30, starty závodů proběhnou v 11.00 a 11.05 (doražte k prezentaci nejpozději do 10.45), vyhlášení vítězů ve 13.00.
  • Negarantujeme startovní číslo na místě nikomu, kdo není ve startovní listině, díky za pochopení. Změny mezi kategoriemi jsou možné až po vydání všech čísel a jen do limitu startovních čísel (máme jich 95 na krátký a 85 na dlouhý závod). Změny registrací typu jméno za jméno taktéž už jen na místě.
  • Místo startu, cíle i zázemí je Relaxační středisko Palkovické hůrky, dojezd autem je možný jen přes obec Palkovice. Prosíme, je-li to možné, spojte si cestu a doražte v zaplněných autech, místa k parkování nebude nazbyt.
  • Kdo ještě neuhradil startovné (případně tričko), přineste s sebou k prezentaci přesnou částku – tj. 150 Kč start, 200 Kč pamětní tričko.
  • V zázemí bude k dispozici místnost k převléknutí, záchody. Občerstvení během a po závodě. Po doběhu si proti startovnímu číslu můžete vyzvednout polévku a zkusit štěstí v symbolické tombole.
  • Prosíme, věnujte pozornost a pár minutek plánku trasy. Trasa bude značená, i tak se ale vždy množí na místě dotazy…

    Startuje a končí se u hotelu, okruh sestává ze dvou výstupů (a seběhů): Nejdříve se běží na Ostruřnou (po modré TZ), po seběhu z Ostružné (mimo TZ) na rozcestí bude občerstvovačka s vodou. Jako druhý následuje výstup na Kubákov, tam obrátka a pak seběh (nahoru i dolu po modré TZ). Krátký závod po seběhu z Kubánkova běží do cíle k hotelu. Dlouhý závod pokračuje po modré TZ zase směr Ostruřná (bez odbočování k hotelu!!) a teprve po druhém absolvování celého okruhu běží do cíle k hotelu.
    Mapy.cz

Před a po závodě bude možnost využít služeb maséra p.Rostislava Němce (masáž zdarma, kineziotaping za 1Kč za 1cm tejpy), během závodu proběhne pro nezávodníky Jóga s Evou Svobodovou – tedy za příznivého počasí. 😉

Těšíme se na vás! 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *