Jarní Kubánkov už tento víkend! Předzávodní instrukce.

Ahoj sporťáci, hlavně registrovaní účastníci na Jarní Kubánkov a fanoušci z okolí!! 🙂 Těšíme se na vás v sobotu 12.5. na hřišti FK Chlebovice 1963, odkud se poběží závod po Palkovických hůrkách. Koukněte na předzávodní instrukce, hramonogram závodního dne a vůbec čtěte do konce, co všechno pro vás bude připraveno a proč se vyplatí přijít (i když nezávodíte). 🙂

Aktualizace 9.5.2018: Registrace jsou uzavřeny, kapacita závodu je naplněna. Negarantujeme možnost registrace na místě nikomu předem nepřihlášenému.
Díky za pochopení. 🙂

Časový plán

 • Prezentace účastníků (i dětí): 9:30—10:45
  Registrace na místě nad limit 200 dospělých účastníků negarantujeme.
  Registrace na místě nad limit 30 dětí negarantujeme.
 • Dětský běh: 10:30—10:50
  Běží se na fotbalovém hřišti. Bezprostředně po dětském závodě odměňujeme všechny zúčastněné děti.
  V průběhu dospěláckých závodů zabavíme děti kreativní dílnou.
 • Start závodů: v 11:00 hlavní závod 16km, v 11:05 vedlejší závod 8km
  • Trasa 16km+⇅500m
   Rekordy: 1:04’42“ Marek Causidis, jaro 2017; 1:17’33“ Alena Kollegová, podzim 2016.
  • Trasa 8km+⇅300m
   Rekordy: 38’33“ Daniel Šindelek, jaro 2017; 40’44“ Jana Kunčická, jaro 2017.
 • Vyhlášení vítězů dospěláckých závodů: od 13:30
  Vyhlašujeme a odměňujeme absolutní 1.-3. M a Ž v hlavním a vedlejším závodě a dále 1. M a Ž ve věk.kateogiích -39, 40-49, 50-59, 60-. Následně losování hlavní ceny tomboly – Inov8 Trailroc 270.

Organizační instrukce

 • Parkujte v areálu JZD a zbylých 400m k hřišti prosíme dojděte pěšky.
 • K prezentaci znejte své startovní číslo. Kdo nemáte uhrazeno startovné (viz startovní listiny), přineste prosím k prezentaci přesnou částku. Účastníci do 18 let přineste podepsaný souhlas rodičů.
 • K vašim službám jsou před/po závodě pan masér (vč.tejpování) a slečna fyzioterapeutka (konzultace).
 • K dispozici jsou šatny, srpcha a úschova věcí po dobu závodu.
 • Na trase závodu je k dispozici 1 osvěžovací stanice s vodou.
 • Po doběhu máte k dispozici vodu a ovoce, proti start.číslu dále polévku a účast v tombole o věcné ceny. Na losování hlavní ceny tomboly počkejte na konec vyhlášení vítězů! 🙂

Něco navíc

Už klasicky s úsměvem se na vás budou těšit specialisté na běh a kolo z Lightbike.cz se svým stánkem a vybavením značek Inov8 a Craft a taky s 20% slevou (a terminálem). LightBIKE věnuje jako hlavní cenu do toboly parádní trailové botky Inov8 Trailroc 270, taky pánskou a dámskou běžeckou vestu a další pozornosti jako týmová LightBike trička od Craftu a čelenky. (Výherce Trailoroců losuje absolutní vítěz, takže neodcházejte před vyhlášením ve 13.30.)

Účastníci můžou zdarma využít služeb maséra pana Rostislava Němce. Tzn. nastartovat nohy před závodem, zatejpovat co bude potřeba (patí se pouze za tejpu) a potom třeba vyklidnit nohy po závodě. Stejně tak návštěvníci a fanoušci se můžou nechat napravit, zatímco se poběží závody a pan masér bude mít volné ruce.

 

Domluvili jsme se taky s místním výrobcem ovocných vín Rybízák.cz. Rybízáci věnují rybízová, višnová a jahodová vína vítězům a další specialitky z ananasu, pomeranče apod. do tomboly, dál taky nějaké slevové poukázky!! Kdo nedoběhne dost rychle, aby byl odměněn na bedně, nemusí smutnit, protože v zázemí budou mít Rybízáci taky stánek. Takže si tam můžete dát nealko maté, matchu a limonády nebo na zub produkty Mix-it a Mladý kokos a samozřejmě si ta ovocná vínka koupit!

Na místě bude k dispozici taky prakitikující studentka fyzioterapie Nicolle Kubačáková. Ta vás na přání ráda prohlédne, a buď pochválí za pěkné držení těla a funkční pohybový aparát, anebo poradí, na čem a jak zapracovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *