Představení pro sponzory a partnery

Hezký den! 🙂 Díky, že této stránce věnujete svůj čas (2 minuty čtení). Vašeho zájmu o případnou podporu našeho závodu si vážíme. 🙂

O co se vlastně jedná

Běžecké závody na Palkovických hůrkách (okr.F-M) pořádáme od r.2014 dvakrát ročně – jarní a podzimní, postupem času jsme přidali doprovodný dětský běh (o děti se pak rodičům postaráme, když se sami vydají na trať). Je to o vytrvalostním běhání v kopcích, což tady v Beskydech frčí. I přes to, že to není zrovna jednoduchý závod, účastní se ho směsice ambiciozních sporťáků i odhodlaných hobbíků.

Aby se nám to naše pořádání lépe vysvětlovalo a počítalo, zavádíme úsměvný pojem „půlročník“. Máme za sebou 8 úspěšných půlročníků a neplánujeme s pořádáním přestat. S umístěním, velikostí i atmosférou závodu jsme se trefili a jak nás, tak hlavně účastníky, závod baví.

Reportáže a tisíce fotek z uskutečněných závodů si můžete prohlédnout nahoře v menu pod odkazem Závody na Kubánkov. Něco málo o nás pak najdete pod odkazem Tým; nejsme zatím subjekt, zapsaný spolek…, jsme jen parta nadšených sportovců.

Jarní/Podzimní Kubánkov není a nebude komerční akce (děláme to je proto, že nám po závodě lidi píšou nadšené díky a je to návykové). Abychom závod dokázali udržet lákavý a konkurenceschopný, se neobejdeme bez podpory partnerů/sponzorů. To proto, že ocenění účastníci na bedně jsou odměňováni věcnými cenami, všichni zúčastnění zkoušejí štěstí v tombole a dostanou po závodě něco na zub; další náklady jsou spojené s výrobou pohárů, medailí, diplomů, pronájmem zázemí, zvku, materiálem na značení trasy, pitným režimem a ovocným občerstvením a takto by se dalo pokračovat… To všechno nedokážeme zařídit z vybraného startovného (aniž bychom ho zvedli k částce, kterou bychom za účast na komorní lokální akci sami nedali).

Následující akce: Podzimní Kubánkov 2018

Velmi stručná propozice aktuálně připravovaného závodu:

  • Termín: Bude tosobota ve druhé půli Října 2018.
  • Účast: Očekáváme 250-300 plnoletých účastníků, do 50+ dětí.
    (Náš pořadatelský limit je 250; nechceme akci udělat masovou a pokazit tak atmosféru.)
  • Cílovka na místě: Vytrvalostní sportovci, hobíci, rodiče s dětmi.

Vítáme vaši podporu

Oceníme jak relvantní hmotnou, tak finanční podporu, nebo podporu formou relevantních služeb. Hmotnou podporou může být (oceněným na bedně nebo do tomboly) běžecké/sportovní vybavení a výživa nebo poukazy na ně, zdravá výživa, sportovní literatura, víno, cukrovinky, zapůjčení velkokapacitního stanu, zapůjčení vybavení pro děti na dobu, kdy rodiče poběží závod, ozvučení apod. Prostě cokoliv, co dává na běžeckém závodě, potažmo sportovní události, smysl. Služby – např. zábavný program pro děti, masáže nebo tejping pro účastníky. Vedle toho případnou finanční porporu využijeme k pokrytí nákladů na vše, co je potřeba nakupit nebo vyrobit – startovní čísla, poháry, nákup občerstvení apod. a případně na vše výše vyjmenované, co nezajistíme od sponzorů.

Na oplátku nabízíme

Za podporu partnerovi nabízíme: Volná startovní čísla, vystavení banneru nebo možnost nabízet své relevantní zboží nebo služby na místě v den závodu (díky tomu zůstanete na desítkách fotek v albech a reportážích), zmínku na tomto webu Kubankov.cz, v mailingu před/po závodě, na Facebooku BK Kubánkov a v události závodu. Během měsíčního období během, v průběhu a těsně po závodu naše webovka s vaší reklamou zaznamená přes 3,5tis. návštěv, přičemž vaše logo s odkazem je vidět na všech stránkách (a následně stále půl roku do dalšího závodu logo zůstává), v den závodu bude na místě -tedy podle počasí- na 250 účastníků běhu (= běžci, vytrvalostní sportovci, hobíci, cyklisté) + cirka 30 % účasti navíc ve fanoušcích, doprovodech a rodičích.

Stejně jako v poptávce, tak i zde v nabídce jsme ochotni se domluvit individuálně, ku spokojenosti všch stran (tedy ne naší a vaší, ale hlavně účastníků). Ještě lépe klidně dlouhodobě nebo alespoň na dva závody/celý rok dopředu, bude-li to pro vás zajímavé. (Nedohodneme se v konkrétním případě, kdy budete chtít na místě prezentovat běžeckou obuv, zde jsme již dlouhodobě výhradně domluveni s dlouhodobým partnerem.)

(Propad na jaře 2016 byl způsoben nevlídným počasím před a v den závodu.)

Návštěvnost podzim 201ž

Návštěvnost webovky podzim 2016

Návštěvnost podzim 201ž

Návštěvnost webovky podzim 2016


Je-li pro Vás podpora našeho závodu zajímavá, velmi rádi se s Vámi dohodneme na jejím rozsahu a formě. Kontakt na nás je ve stránce Kontakt.

Za Běžecký Klub Kubánkov,
Petr Štverka